HMJ6N80TFX100
Category:≥650
Package:TO-220F
Polarity:N
VDS(V):800V
lD(A):6A
RDS@10V:780mΩ
VGS(th)(V):2.5V
MOQ:50
Product overview
HMJ6N80TFX100-≥650, PKG: TO-220F, Polarity: N, VDS: 800V, lD: 6A, RDS@10V: 780mΩ, VGS(th): 2.5V, VGS: ±20V.